Mūsų lektoriai

Kodėl jums verta užsisakyti mūsų kuriamas edukacijas vaikams

„Pamėginčius“ subūrė profesionalų menininkų ir pedagogų komandą, kurios tikslas ugdyti pilietiškas asmenybes, mokyti vaikus meilės kultūrai ir gamtai. Siekiame sudominti kiekvieną vaiką ir džiaugiamės, kad užsisakę mūsų kuriamas edukacijas moksleiviai nelieka abejingi. Kruopščiai ir atsakingai pasirenkame mokymų temas, kurios būtų įdomios bei naudingos vaikams.

Mūsų organizuojamas edukacijas, dirbtuves, ekskursijas po istorines vietas, diskusijas, terapijas, žygius į gamtą veda charizmatiški lektoriai. Tai tikri savo atstovaujamų dalykų profesionalai ir mylintys vaikus žmonės. Per pastaruosius metus parengėme daugiau nei 40 Kultūros paso programų pačiomis įvairiausiomis temomis. Jau aplankėme virš 200 Lietuvos mokyklų.

Padėkite savo vaikams linksmai, paprastai ir suprantamai gauti naudingas papildomas žinias. Padėkite augti ir bręsti jų kūrybiškumui. Suteikite galimybes atsiskleisti neatrastiems talentams ir paruoškite juos sėkmingam gyvenimui ateityje. Su „Pamėginčiaus“ mokymais jūs auginsite savo vaikų bendruomeniškumo jausmą, atsakomybę, meilę gamtai ir puoselėsite tautinę kultūrą.

Kviečiame visus mokytojus ir moksleivių tėvelius užsakyti savo vaikams mūsų kuriamas edukacijas. Tik taip suteiksite vaikams galimybę patenkinti smalsumą, sužinoti ir išmokti papildomų įdomių dalykų, kurie nedėstomi mokykloje. Tuo pačiu sudalyvausite valstybės remiamoje Kultūros paso programoje ir naudingai išleisite skirtas paramos lėšas.

Pastebime, kad mūsų mokyklose dar dažnai pritrūksta atsakingo požiūrio į kokybišką vaikų ugdymą. Sveikiname visas savarankiškai moksleivių tėvelių organizuojamas iniciatyvas. Mes labai džiaugiamės, kad suteikiate savo vaikams papildomus kokybiškus mokymus ir darote tai savo surinktomis lėšomis. Juk tai puikus būdas padaryti vaikams gimtadienio ar šventės dovaną.

image

40+ Edukacijų ir Mokymų

40+ Edukacijų ir Mokymų

40+ Edukacijų ir Mokymų

image

Susitikome su 30,000+ vaikų

Susitikome su 30,000+ vaikų

Susitikome su 30,000+ vaikų

image

Pripažinti lektoriai ir žinios

Pripažinti lektoriai ir žinios

Pripažinti lektoriai ir žinios

Ką mokytojai pasakoja apie mūsų edukacijas

Šiandien 5 – 8 kl. ir I – II g. kl. mokiniai dalyvavo išmaniųjų fotomagijos triukų pamokose ir mokėsi kūrybiškai panaudoti telefoną fotografuodami ir redaguodami vaizdą. Padedami fotomenininkų sąjungos nario Konstantino Karašausko, išmėginę keletą nesudėtingų triukų, moksleiviai prasmingai ir kūrybiškai naudojo telefoną kaip rimto fotografavimo ir vaizdo redagavimo priemonę.

Mokytojos Justina ir Loreta

  • Ratings

Gimnazijos II klasių mokiniams vyko VšĮ „Pamėginčius“ organizuojama Kultūros paso edukacija „NUO ADOMO IKI IEVOS“. Lektoriai Lilijana Marcinkevičiūtė ir Edvinas Dauknys trumpai aptarė vyro ir moters ypatumus. Pabrėžė, jog jaunas žmogus pirmiausiai turėtų formuotis pats kaip asmenybė ir tik tada, turėdamas ką duoti ir dovanoti kitam, žengtų toliau – į romantinį santykį. Panaudotas ir asmeninis liudijimas apie santykių kūrimo etapus, išryškinant stereotipų pasekmes bei kviečiant ieškoti savo autentiško santykių kūrimo būdo.

Kretingos Jurgio Pabrėžos gimnazija

  • Ratings

„Gražios nuotraukos! Iš moksleivių fotografijos darbų galėsime padaryti parodą.”

Mokytoja Evalda

  • Ratings

Šią savaitę mokomės apie mišką ir jo teikiamą naudą žmogui bei planetai. Miško maudynės – puikus būdas teorines žinias papildyti praktiniu patyrimu. Juk sunku klasėje papasakoti, kuo kvepia miškas, kaip skamba miško tyla, kokio skonio yra kiškio kopūstai ir ką jaučia pirštų galiukai liesdami kamieno žievę. Tad iškeliavome į mišką parsivežti į klases vertingos patirties.

Vilniaus humanistinė mokykla

  • Ratings

4a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pasaulio pažinimo pamokoje „Žemė – vabzdžių planeta“. Edukatorius Žymantas Čekas pateikė žinių apie vabzdžių įvairovę ir paplitimą visame pasaulyje, apie tai, kaip savo aplinkoje išlaikyti ir skatinti vabzdžių bioįvairovę. Edukacijos metu vaikai gamino vabzdžių namelį.

Gelgaudiškio Šaltinio ugdymo centras

  • Ratings